توسط دستگاه عیب یاب تاپ دان آرتی پد 1

 

خودروی کیا سورنتو به عنوان یکی از مجهزترین خودروهای کیاموتورز، همانند بسیاری از خودروهای دیگر هیوندا و کیا مجهز به سیستم درب عقب هوشمند (Smart Tail Gate) هستند و این امکان وجود دارد که این سیستم توسط دستگاه عیب یاب فعال یا غیرفعال گردد که در این مطلب روش فعال/غیرفعال سازی این سیستم توسط دیاگ تاپ دان آرتی پد 1 آموزش داده خواهد شد.

 

اجزای سیستم درب عقب هوشمند کیا سورنتو:

 روش فعال/غیرفعال سازی با دیاگ تاپ دان:

 

1- برای انتخاب خودرو میتوانید از منوی انتخاب دستی یا انتخاب خودکار استفاده بفرمایید. در منوی انتخاب دستی، کافی است از لیست خودروها، روی منوی خودروهای آسیایی کلیک کرده و کمپانی KIA را انتخاب کنید.

2- در لیست خودروهای کیا، خودروی کیا سورنتو UM را انتخاب کنید که البته دستگاه خود به صورت خودکار شناسایی کرده و شاسی خودرو را نیز نمایش می دهد.

 

 3- سپس در منوی انتخاب سیستم، منوی مربوط به سیستم درب عقب هوشمند را انتخاب نمایید که در صورتی که دستگاه روی منوی انگلیسی باشید نام منو به صورت زیر نمایش داده خواهد شد:

PTG (Power Tail Gate)

 

 4- پس از ورود به منوی داخلی سیستم درب عقب هوشمند، وارد گزینه Special Function شوید.

5- در صفحه باز شده گزینه User Option را ملاحظه می کنید که روی آن کلیک کنید.

 6- در صفحه بعد، تصویر زیر ملاحظه می شود که همانطور که مشخص است، وضعیت فعلی درب عقب هوشمند Enable یا فعال است لذا جهت تغییر وضعیت روی آن کلیک کنید.

 7- پس از کلیک کردن روی منو در صفحه قبل، صفحه زیر باز خواهد شد که در آن براحتی میتوانید وضعیت را فعال یا غیرفعال کنید.

 

 

 

 

 درصورتی که در خصوص دستگاه های عیب یاب خودروهای خارجی به مشاوره نیاز دارید، به شماره ما در واتس اپ پیام یا تلگرام پیام ارسال نمایید.

09226845531

همکاران ما آماده ارائه مشاوره به شما، جهت انتخاب بهترین دستگاه عیب یاب هستند.